foto @zonova

  • Hledáte zajímavou aktivitu na firemní večírek nebo teambuilding
  • Potřebujete prevenci stresu a únavy pro vaše zaměstnance? 
  • Hledáte dárek pro zaměstnance

Firmám nabízíme: 

  • WORKSHOPY 

poznávání a tvoření přírodní vůní 

Skupinové akce - Představení přírodních vůní - Poznávání jejich působení. Představení aromaterapie, kultury a historie používání parfémů. Tvoření vlastní vonné kompozice, přírodního parfému nebo jiného vonného kosmetického výrobku. 

 

  • OSOBNÍ SEZENÍ 

tvořením přírodního parfému nebo aroma směsi na míru

Hledání vůní na podporu individuální situace. Rozhovor o potřebách těla i duše. Tvoření parfému pro podporu, léčení i krásu. Sezení pro jednotlivce nebo dvojice, kamarádky nebo rodiny. 

 

  • OSLAVY a EVENTY s tvořením s přírodních parfémů

Stánek s výrobou parfémů na firemní event workshop s vůněmi pro pracovní tým, tematické vůně na svatby, narozeninové oslavy apod. 

 

 

CO ZAŽIJETE: 

 

Představení široké palety přírodních vůní. Přes 100 esenciálních olejů a absolutů. Působení jednotlivých olejů především na psychiku - relaxační, povzbuzující, harmonizující apod. Které esence zlepší náladu, které uvolnía které naopak povzbudí...

 

Původ a používání vůní. Odkud esence pochází, jak se vyrábí. Tradiční využití, příběhy a mýty vůní. Historie používání vůní v různých kulturách nejen pro krásu.  S vůněmi se lidé milovali, vůní se léčili, s vůní žili chvíle každodenní i chvíle posvátné... 

 

Působení přírodních vůní. Účastníci zjistí, co jim voní a co jim naopak „nejde pod nos“.  Prohloubí tak svou citlivosta vnímání sebe sama. Konzultace výběru  vhodných esencí a jejich kombinace do osobního parfému.

 

Tvoření s vůní. Základy přírodní parfumerie, zákonitosti míchání vůní, alchymické tvoření, míchání vonných kompozic.